Fruit Logistica 2016 w Berlinie. BYLIŚMY TAM!

Na początku lutego w Berlinie odbyły się Międzynarodowe Targi Owocowo-Warzywne. Na Fruit Logistica spotkali się przedstawiciele wszystkich gałęzi z branży owocowo-warzywnej począwszy od producentów nasion i rozsad przez producentów maszyn służących do obróbki, pakowania, przechowywania i kontroli towaru aż do firm zajmujących się importem i eksportem świeżych warzyw i owoców oraz firm transportowych. Nie można zapomnieć także o ogromnej ilości uczestników, którzy odwiedzali targi. Nas też tam nie mogło zabraknąć dlatego po raz kolejny odwiedziliśmy Berlin, co dało nam możliwość spotkania się z obecnymi kontrahentami, zawarcia nowych kontaktów oraz zdobycia bezcennej wiedzy na temat obecnych trendów w produkcji, obróbce, pakowaniu i przechowywaniu warzyw. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco! Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w Fruit Logistica.


 

Dożynki w gminie Stawiszyn

W niedzielę 30 sierpnia w miejscowości Zbiersk, odbyły się parafialno-gminne dożynki Gminy i Miasta Stawiszyn, które rozpoczęły się mszą św. w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Zbiersku. Po mszy impreza przeniosła się na teren stadionu piłkarskiego CKS Zbiersk. Funkcję starościny tegorocznych dożynek pełniła Pani Mariola Młynarczyk, a starosty Mariusz Rogacki – założyciel właściciel EWIMY oraz prezes Grupy Producentów Warzyw FRESH KAL. Za możliwość pełnienia tak wspaniałej funkcji przez naszego prezesa serdecznie dziękujemy Pani Burmistrz Gminy i Miasta Stawiszyn Pani Justynie Urbaniak.
Więcej informacji na stronach:
http://www.stawiszyn.pl/serwis/?dzial=Aktualnosci&id=830

http://www.tlt24.pl/kaliski/stawiszyn/artykul/videorelacje/dozynki-w-zbiersku-10-minut.html#.VegmBZezDxF

  • 08321
  • 08327
  • 08335
  • 08340
  • 08345
  • 08358
  • 08374
  • 08386
  • 08408

Nie samą pracą żyje człowiek ... (20.06.2014)

Tegoroczny Dzień Dziecka w Stawiszynie, w którym wziął udział nasz prezes Mariusz Rogacki, odbył się na terenie miejscowego klubu sportowego. Wśród wielu atrakcji najważniejszymymi były mecze piłki nożnej pomiędzy: dziećmi grającymi w klubie w dwóch najmłodszych grupach wiekowych vs ich ojcowie.
Najlepsze widowisko zapewnił jednak mecz pomiędzy ojcami dzieci z poszczególnych grup wiekowych. Dzisiaj bez zaangażowania i ciężkiej, codziennej pracy prezesa wraz z całym środowiskiem bardzo ciężko jest budować mocną pozycję na rynku oraz nienaganny wizerunek firmy, która ma aspiracje i możliwości do dostarczania coraz to większych ilości produktów, które znajdują się w bogatej ofecie firmy, nie tylko na rynek krajowy. Trzeba także pamiętać o chwili relaksu i odpoczynku. Dlatego nasz prezes z wielką chęcią i zaangażowaniem wziął udział  w rozgrywanych meczach podczas Dnia Dziecka. Udało mu się nawet trafić do siatki, ale niestety nie skompletował hat-tricka.Niebawem ma odbyć się rewanż, może wtedy się uda...


Fruit Logistica w Berlinie (04.06.2009)

Przedstawiciele naszej firmy odwiedzili targi Fruit Logistica, które odbyły się w Berlinie w dniach od 4 do 6 lutego 2009 roku. Tegoroczna edycja targów zgromadziła rekordową liczbę wystawców z całego świata (również z Polski), specjalizujących się w branży świeżych owoców i warzyw. Efektowne prezentacje nowych odmian, odkrywczych technologii maszyn oraz innowacyjnych sposobów pakowania produktów należały do najważniejszych celów organizatorów całego przedsięwzięcia. Wystawom towarzyszyły również liczne wykłady i sympozja o obecnym funkcjonowaniu rynku owoców i warzyw. Uczestnictwo w tak renomowanym wydarzeniu o ogólnoświatowym zasięgu pozwoliło nam zapoznać się przede wszystkim z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi w uprawie i konfekcjonowaniu warzyw. Na pewno wykorzystamy tę wiedzę w procesach naszej produkcji.